מה היא קהילת WiselyDo ומה מטרותיה?

WiselyDO הינה קהילה אינטרנטית\חממה עסקית חברתית המורכבת מבעלי עסקים, נותני שירותים עמותות, כותבים ואנשים פרטיים. החזון שלנו הוא "להפוך את ישראל והעולם למקום שטוב לחיות, להזדקן ולמות בו". הדרך להגשים חזון זה היא ע"י יצירת רשת של שיתופי פעולה עם ארגונים ואנשים שכבר פועלים להגשמתו במגוון תחומים, להעצים אותם, ליצור ביניהם שיתופי פעולה ולפתח בעזרת שיתופי פעולה אלו יוזמות חברתיות-כלכליות חדשות, שמפתחים התלמידים בתכנית היזמות שלנו לבניית נכסים דיגיטליים ו"חממה לפיתוח חברתי"

WiselyDO הוקמה מתוך צורך גובר לקהילה שדואגת ותומכת בחבריה בעזרת תכנים ומידע איכותי שעוזר להם לקבל החלטות נכונות, מקשרת אותם לנותני שירותים ומוצרים מעולים מהקהילה, יוצרת מרחב וירטואלי (אקוסיסטם) שעוזר לעסקים מהקהילה לפרוח ולצמוח, תשתית להקמת עסקים וירטואליים ע"י חברי הקהילה, קידום עמותות וארגונים חברתיים, יצירת קהילה עולמית של אנשים ששואפים ליצור ערבות הדדית ועולם טוב הרבה יותר.

הרשמה לעסקים, עמותות וכותבים

וואיזלידו קהילה

בעולמנו המתפתח חברות מסחריות שואפות לייצר טכנולוגיות פורצות דרך שמייתרות את בני האדם ומתמקדות במקסום רווחים לבעלי המניות, מגמה מסוכנת זאת עלולה להוביל את החברה האנושית לעתיד של פערים חברתיים גדולים משמעותית מהפערים המוכרים לנו היום. יזמים ומיזמים חברתיים כלכליים שמטרתם לפתח אנשים ומערכות שתומכות ושומרות על אנשים ועל הסביבה לרבות הסביבה הטבעית הם המשאב היקר והחשוב מכל משאב אחר בעולם היום.

אנו קהילה חברתית כלכלית מובהקת, שיוצרת ומקדמת מיזמים חברתיים כלכליים ושואפת לשתף פעולה עם חברות מכל הסוגים על מנת ליצור איזון בעולם המתפתח ולשפר את החיים בכלל ואת חייהם של חברי הקהילה בפרט.

בקהילה שלנו תוכלו למצוא תכנים, מוצרים ושירותים מכל תחום וקטגוריה. אנו מאפשרים לכל אדם לצפות בתכנים ולהפוך מיד לחבר בקהילה, חבר שירצה להעמיק את הקשר בקהילה ולהפוך לחבר פעיל מוזמן ליצור קשר עם נותני שירותים ע"י השארת פרטים בסוף המאמר או בפרופיל האישי, לקבל שירות או לקנות מוצר ולאחר קבלת השירות או שימוש במוצר להירשם לאתר ולתת דירוג ותגובה. בעזרת דירוגים ותגובות חברים עוזרים לחברים למצוא תכנים, מוצרים ושירותים איכותיים וגם לעסקים להבין איפה הם צריכים להשתפר.

בעלי עסקים, נותני שירותים, עמותות ואנשים פרטיים בעלי ידע שימושי, אתם מוזמנים להצטרף לקהילה חזקה שמקדמת את חבריה באינטרנט ובעולם הפיזי לצד קידום החברה הישראלית כולה.

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולקחת חלק בקהילה מתפתחת שמובילה שינוי חברתי כלכלי עבור חבריה ועבור הסביבה בה היא חיה ומתקיימת.

 

הרשמה לעסקים, עמותות וכותבים

 

 

 

*הצטרפות משתמשים עסקיים וכותבים מותנת באישור מנהל הקהילה, הסכמה ועמידה בתנאי המשתמש.
* הצטרפות משתמשים פרטיים מותנת בהסכמה ועמידה בתנאי המשתמש.

מאמרים מומלצים

כותבים מומלצים