אודות מפרסם המאמר

מריה

ברשותכם, אשמח להציג את עצמי, אז לפני הכל ואחרי הכל, אני קודם נשואה לחבר הכי טוב שלי וגם אמא לשני בנים (מאור ואילן) ולבת (עמנואל).במשך כל הקריירה שלי אני עובדת סוציאלית, עם התמחות בגיל השלישי. בעשור האחרון מילאתי תפקידי ניהול, שיווק ופיתוח אסטרטגי מתוך קידום ערכים מקצועיים במרכזי סיעוד מהמובילים בישראל. באחד מהם שהתה סבתא שלי, שהייתה במצב סיעודי.

בשנים האחרונות עבדתי כמנהלת קשרי לקוחות ופיתוח אסטרטגיה במרכז מהגדולים בתחום לייעוץ והשמה לבתי אבות ודיור מוגן. מתוקף שלל התפקידים שמילאתי, רכשתי היכרות עמוקה עם בתי אבות ודיור מוגן בפריסה ארצית.

כמו כן, צברתי הרבה ניסיון וידע מתוקף הזכות שניתנה לי להיות לעזר לאלפי משפחות הדואגות ליקיריהן שבמצב סיעודי, או המתמודדים עם אלצהיימר/דמנציה. זה כלל תהליכים שעברנו יחד במיצוי זכויות, בירוקרטיה מול הרשויות, התאמת פתרונות לטיפול בית, מוסדות שיקום, סיעוד מורכב ועוד.

מה שהכי מניע אותי להקדיש זמן, חשיבה ומאמץ לקידום נגישות מידע ושיפור ברמת השירותים הניתנים לקהילת אוכלוסיית אזרחים וותיקים ובני משפחותיהם.   הוא הרצון לפתח מודעות לקהלים הרלוונטיים בכל הנושא של בתי אבות. הכרחי שיהיה מקור מידע מהימן, שקוף ונגיש שבו בני משפחה המטפלים בהוריהם יוכלו להיעזר מבלי להיות עובדי אצות ותלויים בגורמים בעלי אינטרס.

המלצות המערכת

מאמרים קשורים

השאר תגובה